Чи можна зробити замовлення по телефону?

Письмова форма потрібна унаслідок необхідності чіткого дотримання правильності специфікацій замовленого товару і вірних даних одержувача (ПІБ, адреса, телефон). За допомогою телефону забезпечити 100% правильність неможливо, саме тому необхідно оформляти замовлення на сайті або через e-mail. Замовлення лампи для проектора простіше усього оформити он-лайн через наш інтернет-магазин. З процесом оформлення вам допоможе впоратися саме для вас підготовлене керівництво. Ви здивуєтеся, наскільки це просто. Якщо ж вам не вдається самостійно впоратися з цим завданням, звернетеся до нас і ми вас проведемо через процес крок за кроком. Вам залишиться тільки кликнути на «ПІДТВЕРДЖУЮ ЗАМОВЛЕННЯ».

Замовлення по електронній пошті

Якщо з якоїсь причини ви не бажаєте робити замовлення через сайт, то надішліть на наш e-mail наступні дані та ми зробимо це за вас:
  • що найдетальнішу інформацію про товар, щоб ми могли знайти на нашому сайті саме те, що вам потрібно: виробник і модель вашого проектора, лампа в модулі/без модуля, модуль оригінальний/неоригінальний, продуктовий номер лампи, вказана на сайті ціна,
  • бажану кількість,
  • ім'я, прізвище і телефонний номер покупця/отримувача,
  • у разі замовлення на фірму - реквізити фірми,
  • повну та реальну адресу для доставки, включно індексу та номер квартири,
  • обраний з запропонованих на сайті спосіб оплати і доставки.
Після цього Ви отримаєте підтвердження замовлення з присвоєним йому номером. Переконайтеся в правильності вказаних даних і замовленому товарі та слідуйте вказаним в листі інструкціям.

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ