Заміна лампи

Оскільки строк експлуатації ламп не вічний, рано чи пізно у кожного власника проектора або проекційного телевізора виникне необхідність шукати нову лампу на заміну. Лампу можна поміняти самостійно, а можна скористатися допомогою професіонала.

Бажаю поміняти лампу самостійно.

Варіант самостійної заміни лампи є найвигіднішим. Вам не треба витрачати зайві гроші за заміну, до того ж, Ви заощадите час, витрачений на доставку проектора в сервісний центр. Якщо Ви замовите лампу з модулем, то замінити її буде настільки легко, що з цим впорається насправді кожен, хто вміє вправлятись з викруткою. Заміну лампи без модуля ми радимо лише досвідченим користувачам. Детальнішу інформацію про усі типи ламп Ви можете прочитати тут.

Із заміною лампи Вам допоможе детальна інструкція.

Бажаю, щоб мою лампу міняв професіонал.

Якщо Ви вважаєте за краще довірити заміну лампи експертові своєї справи, Вам треба звернутися в сервісний центр або спеціалізовану IT-фірму, що займається проекторами. Ми радимо спершу знайти потрібну лампу на нашому сайті, щоб зорієнтуватись щодо ціни і сортименту ламп до Вашого проектора. Вже після цього, ви можете звернутися в сервісний центр і домовитеся про її установку. У більшості випадків буде вигідніше замовити лампу самостійно та заплатите сервісу лишу за установку та чищення.

Звертаємо Вашу увагу, що, якщо Ви бажаєте звернутися в сертифікований сервіс виробника Вашого проектора, необхідно буде придбати оригінальну лампу з модулем. Знову ж таки, вигідніше буде купити лампу самостійно, ніж замовляти її через сервісний центр.

Перегляньте відео заміни ламп.

Перегляньте наше відео, щоб мати уявлення про простоту процесу заміни лампи. На відео Ви знайдете цілковитий процес заміни лампи на прикладі проекторів декількох найпопулярніших виробників: Acer, BenQ, Epson, Panasonic і Sony, а також дізнаєтесь, як виглядає заміна голої лампи.  

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ