В чому головні відмінності ламп? Яку обрати?

Змінну лампу до проектора або проекційного телевізора пропонуємо одразу в декількох варіантах. До деяких з моделей проекторів запропоновані цілих 6 різних варіацій, що гарантовано підійдуть та виправно працюватимуть у Вашому проекторі, або проекційному телевізорі. Звичайно ж, за умови правильної інсталяції нової лампи.

До 6 різних варіантів ламп для Вашого проектора
  1. ориг. лампа + оригінальний модуль
  2. ориг. лампа + модуль «Diamond Lamps»
  3. ориг. лампа + сумісний модуль
  4. сумісна лампа + сумісний модуль
  5. оригінальна лампа без модуля
  6. сумісна лампа без модуля

Гола колба + корпус кріплення = ламповий модуль

Гола колба
корпус кріплення
ламповий модуль

Лампи з модулем

Лампа з модулем, порівнянно з голою колбою, має щонайменш одну безперечну перевагу - проста інсталяція. Цей варіант зможе замінити насправді кожен, хто вміє вправлятись з викруткою. Лампу з модулем пропонуємо в чотирьох різних варіаціях.

ПРОСТА ІНСТАЛЯЦІЯ
Lampa s modulem
Оригінальна лампа з модулем

Оригінальна лампа з інсталяційним модулем безпосередньо від виробника проектора. Цей варіант вибираю вимогливі клієнті, що бажають отримати найвищу якість зображення і максимальну надійність. Саме цьому, оригінальна лампа з фірмовим модулем є найдорожчим з усіх запропонованих варіантів.

Лампа в модулі фірми «Diamond lamps»

Ламповий модуль фірми «Diamond lamps» містить оригінальну колбу, зазвичай від виробника «Philips» або «Osram», інстальовану до модуля, що виготовлений фірмою «Diamond lamps». Цей варіант лампи є адекватною альтернативою лампі від фірмового виробника проектора та забезпечує високу якість проекції та високу надійність.

Комбінований ламповий модуль

Комбінований ламповий модуль складається з лампи від одного з фірмових виробників («Philips», «Osram», «Ushio», «Phoenix», «Matsushita», «Iwasaki») та сумісного інсталяційного модуля. Ця комбінація якістю проекції не поступається варіанту «Оригінальна лампа з модулем», але її можливо придбати за приємнішу ціну.

Сумісна лампа у сумісному модулі

Сумісна лампа у сумісному модулі від альтернативного виробника. Можемо порекомендувати її кожному, хто бажає заощадити та наполягає на простій інсталяції нової лампи. Сумісні лампові модулі можуть мати коротший строк служби і меншу яскравість, в порівнянні з оригінальними лампами, але цей забезпечить Вам прости процес заміни.

Лампи без модуля

Головною перевагою ламп без модуля є низька ціна, яка, зазвичай, на 40-60 % нижча, порівняно з оригінальними ламповими модулями. Голу лампу без інсталяційного модуля дуже просто знищити непрофесійною інсталяцію, саме тому цей варіант радимо досвідченим та спритним клієнтам.

ВИГІДНА ЦІНА
Lampa bez modulu
Оригінальна лампа без модуля

Оригінальна лампа без модуля від одного з сертифікованих виробників оригінальних ламп (зазвичай, «Philips», «Osram», «Ushio», «Phoenix», «Matsushita», «Iwasaki»). Ця варіанта забезпечує найвищу якість проекції та є дуже надійним рішенням. Тим не менш, інсталяція лампи без модуля - це непростий процес, з яким впорається лише той, хто має деякій досвід подібних маніпуляцій.

Сумісна лампа без модуля

Сумісна лампа без модуля - це найдешевший варіант нової проекційної лампи. Однак, строк експлуатації та яскравість сумісної лампи може не відповідати властивостям оригінальної. Саме тому ми радимо цю покупку, перш за все, тим, хто бажає придбати лампу для особистого користування в домашніх умовах, де вимоги на яскравість та якість зображення, зазвичай, не такі високі. Крім того, процес заміни сумісної лампи без модуля не стане перешкодою, скоріше, для технічно спритної особи.

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ