SONY
Лампи до проекторів SONY

Якщо Ви не впевнені, чи зможете встановити ламповий модуль самостійно, перегляньте коротке відео-керівництво по заміни лампи в проекторі SONY.


Оберіть марку проектора SONY, для котрої шукаєте лампу.

Лампи до проекторів SONY

Обрати за партномером
Вашої моделі проектора немає у нас в пропозиції?

Якщо в казалозі немає лампи до Вашої моделі проектора, зв'яжіться з нами, та ми спробуємо знайти для Вас лампу в найкоротший строк.

Подивіться, як замінити лампу в проекторі SONY

З короткого відео-керівництва Ви дізнаєтесь, як правильно дістати стару лампу з Вашого проектора SONY та замінити її на нову.

Ми пропонуємо лампи для проекторів SONY в усіх доступних варіаціях

Щоб Вам легше було орієнтуватися в запропонованому асортименті, ми підготували для Вас огляд типів ламп. Ми пропонуємо лампи для проекторів бренду SONY в різних варіаціях. Типи ламп відрізняються ціною, рівнем складності їх заміни і ступенем надійності. Ми пропонуємо як оригінальні, так і неоригінальні (сумісні) лампи. Сумісні лампи виготовлені нефірмовим виробником, але, незважаючи на це, їх якість і надійність знаходяться на досить високому рівні. Їх головною перевагою є доступна ціна. У нашому каталозі Ви знайдете також голі колби (лампи без монтажних модулів). Ще один тип лампи для проектора SONY - це лампа в модулі Diamond. Як правило, мова йде про колбу від фірми «Philips» або «Osram» в модулі від виробника «Diamond Lamps». Щоб обрати ідеальний для Вас варіант, ознайомтеся з більш докладним оглядом типів ламп.

Чи варто мені обрати лампу з модулем або без нього?

Ми пропонуємо лампи для проекторів SONY як з модулями, так і без них - так звані голі колби. Лампи без модуля ми рекомендуємо тим покупцям, у кого вже є досвід із самостійною заміною лампи. Тим не менш, з невеликою долею терпіння та відповідними інструментами під рукою, майже кожен впорається з цим нескладним завданням. Купуючи лампу без модуля, Ви зможете використати Ваш старий модуль, з якого Вам потрібно буде дістати свою стару лампу і замінити її на нову. Якщо Ви купуєте лампу з модулем, її заміна зводиться всього до кількох простих кроків. Більш детальну інформацію Ви знайдете в нашій інструкції по заміні проекційної лампи.

Як мені заощадити при покупці лампи для проектора?

Завчаючи на те, що ціна є досить важливим критерієм при покупці такої деталі як проекційна лампа, ми пропонуємо одразу декілька різних варіантів. Лампи без монтажного модуля є менш витратними варіантом, порівняно з лампами в модулі. Ще один економний варіант - це ламповий модуль із сумісною (неоригінальною) лампою. Оригінальні лампи в неоригінальних модулях або в модулях від виробника «Diamond Lamps» також зарекомендували себе як відмінний компроміс між ціною і якістю.

Які типи ламп для проекторів SONY вважаються найнадійнішими?

Усі типи проекційних ламп, що запропоновані в нашому каталозі, мають високий рівень надійності. Але для отримання найвищої безкомпромісної якості, ми радимо придбати оригінальну лампу з модулем або без нього, чи варіант оригінальної лампи в неоригінальному модулі або в модулі «Diamond Lamps».