SHARP
Лампи до проекторів SHARP

Оберіть марку проектора SHARP, для котрої шукаєте лампу.

Лампи до проекторів SHARP

Обрати за партномером

Лампи до проекторів SHARP по товарному номеру лампи

Вашої моделі проектора немає у нас в пропозиції?

Якщо в казалозі немає лампи до Вашої моделі проектора, зв'яжіться з нами, та ми спробуємо знайти для Вас лампу в найкоротший строк.

Ми пропонуємо лампи для проекторів SHARP в усіх доступних варіаціях

Щоб Вам легше було орієнтуватися в запропонованому асортименті, ми підготували для Вас огляд типів ламп. Ми пропонуємо лампи для проекторів бренду SHARP в різних варіаціях. Типи ламп відрізняються ціною, рівнем складності їх заміни і ступенем надійності. Ми пропонуємо як оригінальні, так і неоригінальні (сумісні) лампи. Сумісні лампи виготовлені нефірмовим виробником, але, незважаючи на це, їх якість і надійність знаходяться на досить високому рівні. Їх головною перевагою є доступна ціна. У нашому каталозі Ви знайдете також голі колби (лампи без монтажних модулів). Ще один тип лампи для проектора SHARP - це лампа в модулі Diamond. Як правило, мова йде про колбу від фірми «Philips» або «Osram» в модулі від виробника «Diamond Lamps». Щоб обрати ідеальний для Вас варіант, ознайомтеся з більш докладним оглядом типів ламп.

Чи варто мені обрати лампу з модулем або без нього?

Ми пропонуємо лампи для проекторів SHARP як з модулями, так і без них - так звані голі колби. Лампи без модуля ми рекомендуємо тим покупцям, у кого вже є досвід із самостійною заміною лампи. Тим не менш, з невеликою долею терпіння та відповідними інструментами під рукою, майже кожен впорається з цим нескладним завданням. Купуючи лампу без модуля, Ви зможете використати Ваш старий модуль, з якого Вам потрібно буде дістати свою стару лампу і замінити її на нову. Якщо Ви купуєте лампу з модулем, її заміна зводиться всього до кількох простих кроків. Більш детальну інформацію Ви знайдете в нашій інструкції по заміні проекційної лампи.

Як мені заощадити при покупці лампи для проектора?

Завчаючи на те, що ціна є досить важливим критерієм при покупці такої деталі як проекційна лампа, ми пропонуємо одразу декілька різних варіантів. Лампи без монтажного модуля є менш витратними варіантом, порівняно з лампами в модулі. Ще один економний варіант - це ламповий модуль із сумісною (неоригінальною) лампою. Оригінальні лампи в неоригінальних модулях або в модулях від виробника «Diamond Lamps» також зарекомендували себе як відмінний компроміс між ціною і якістю.

Які типи ламп для проекторів SHARP вважаються найнадійнішими?

Усі типи проекційних ламп, що запропоновані в нашому каталозі, мають високий рівень надійності. Але для отримання найвищої безкомпромісної якості, ми радимо придбати оригінальну лампу з модулем або без нього, чи варіант оригінальної лампи в неоригінальному модулі або в модулі «Diamond Lamps».