Лампи до проектора PHILIPS PXG10 Партномер: LCA3110

Проекційні лампи для PHILIPS PXG10 запропоновані в декількох варіаціях: лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників. Замінити лампу з модулем зможе кожен – це її безсумнівна перевага. Обертайте голу колбу без модуля, якщо Ви вже міняли лампу самостійно або, якщо Ви майстер на всі руки. Оригінальна лампа Вам гарантує максимальну якість проекційного зображення та невідмовну надійність. Зазвичай, неоригінальні лампи порівняно дешевші. Саме тому, якщо Ви не женетесь за ідеальною якістю, обертайте цей варіант. Вдалим компромісом є комбінована лампа. Вона досягає якості оригіналу, але її можна придбати за вигіднішу ціну.

Лампи з модулем для проектора PHILIPS PXG10
Партномер: LCA3110

PHILIPS PXG10 Лампа з модулем

Будь-хто зможе замінити лампу з модулем

У більшості випадків буде потреба зняти пару гвинтиків та на місто Вашого старого модуля вкласти новопридбаний. Надаємо Вам вибір з 2 видів ламп - оригінальні або комбінована

ВІДЕО – інструкція по заміні лампи з модулем

Варіанти лампи з модулем

 • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

  Компанії-постачальники проекційної техніки, зазвичай, не займаються продукуванням змінних частин (таких як лампи) до своєї техніки. Для цього існують ліцензовані виробники. які постачають фірмам вже готові колби, які у свій час виробник проектора збирає в оригінальний монтажний модуль та продає під своєю торговою маркою. Цей варіант лампового модуля для PHILIPS PXG10 забезпечує високу надійність та якість за найвищу ціну.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z25629OLM
  1-2 тижні
  16 942,83 грн. без ПДВ
 • Комбінований ламповий модуль

  Колба для PHILIPS PXG10, що зроблена на фірмовому заводі по виробництву ламп (таких як Osram, Philips, Ushio чи декілька інших), зібрана в модуль на відповідному заводі по виробництву модулів. Цей тип є дуже популярним серед замовників, бо пропонує високу якість, а завдяки нефірмовій збірці має доступнішу ціну.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z49359GLM
  1-2 тижні
  7 230,74 грн. без ПДВ

Лампи без модуля для проектора PHILIPS PXG10
Партномер: LCA3110

PHILIPS PXG10 Лампа без модуля

З установко голої лампи буде потрібно дещо попоратися.

Самостійний розбір та складання модуля може визвати деякі труднощі, саме цьому процес заміни голої колби є складнішим, порівняно з установкою лампового модуля. На вибір маємо два види голої лампи – оригінальний чи неоригінальний.

ВІДЕО – заміна лампи без модуля

Варіанти лампи без модуля

 • Оригінальна лампа без модуля

  Оригінальна колба для PHILIPS PXG10 від ліцензійного виробника змінних частин до проекторів, яку необхідно самостійно зібрати з модулем. Вона забезпечує високу якість за доступною ціною. Недоліком є важчий процес заміни, порівняно з цілим блоком, але якщо Ви упевнені, що впораєтеся із самостійною заміною голої колби, то ми Вам можемо його лише порадити.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z49358OOB
  1-2 тижні
  4 572,55 грн. без ПДВ
 • Сумісна лампа без модуля

  Варіант голої колби без корпусу для PHILIPS PXG10 від NoName виробника має як свої переваги, так і недоліки. Головною перевагою - найнижча ціна із запропонованих варіантів, яка є доступною для будь-якого покупця. Недоліком є складність процесу заміни, який є важчий, ніж у лампи в модулі.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z53603OB
  1-2 тижні
  3 543,64 грн. без ПДВ