Лампи до проектора PHILIPS LCA3121 Партномер: LCA3121

Лампу до свого проектор PHILIPS LCA3121 можете обрати між наступними варіантами: лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників. Головна вигода ламп з модулем – це їх проста установка Голу колбу установити в модуль доволі важко, тому перед купівлею переконайтесь, що справитеся з цим самостійно. Якщо безперечна якість та 100% надійність – це Ваші головні пріоритети, тоді обертайте оригінальні лампи, на які можливо покластися в цьому питанні. Технологія виробництва неоригінальних ламп подібна до оригінальних, але важко гарантувати таку ж схожість в їх витривалості та надійності. Вдалим компромісом є комбінована лампа. Вона досягає якості оригіналу, але її можна придбати за вигіднішу ціну.

Лампи з модулем PHILIPS LCA3121
Партномер: LCA3121

PHILIPS LCA3121 Лампа з модулем

Легка та швидка заміна лампи без жодних труднощів

Зазвичай достатньо послабити лише декілька гвинтиків, достати модуль і замінити його на новий Оберіть між 3 запропонованими варіантами ламп - оригінальні, комбінована або сумісна

ВІДЕО – наочна демонстрація процесу заміни лампа з модулем

Варіанти лампи з модулем

 • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

  Це найдорожчий варіант PHILIPS LCA3121 від оригінального виробника проекційних ламп, таких як Epson, Osram, Philips, Iwasaki чи інших, що збирається у модуль на фірмовому заводі виробника проектора, де проводиться його додаткове тестування. Це гарантовано висока якість за найвищою ціною.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z111128OLM
  У наявності
  7 836,13 грн. без ПДВ
 • Комбінований ламповий модуль

  Комбінований ламповий модуль PHILIPS LCA3121 – це той тип лампи, в якому оригінальна лампа (наприклад від Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Iwasakі), є зібрана з модулем від іншого, ніж фірмового виробника. Рекомендуємо як один з найпопулярніших й найнадійніших варіантів, який можна придбати за вигіднішою ціною, порівняно з оригінальним модулем.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z111129GLM
  1-2 тижні
  5 178,49 грн. без ПДВ
 • Сумісна лампа у сумісному модулі

  Сумісна лампа в сумісному модулі PHILIPS LCA3121 від NoName виробника - це більш дешеве рішення, яке ми радимо для придбання до домашніх проекторів, де низька ціна є в більшому пріоритеті, ніж яскравість проекції та стовідсоткова. Сумісні ламп не можуть гарантувати ту ж саму якість, що пропонує оригінал.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z111130ML
  У наявності
  3 833,63 грн. без ПДВ

Лампи без модуля PHILIPS LCA3121
Партномер: LCA3121

PHILIPS LCA3121 Лампа без модуля

Більш складна заміна для досвідчених та вправних

Якщо Ви придбаваєте голу лампу без модуля, то Вам буде необхідно установити її в Ваш модуль самостійно. Це доволі кропіткий процес, що вимагає де-якої уваги та уміння. Ви можете обрати між двома варіантами лампи без модуля – оригінальний або неоригінальний.

Детальне ВІДЕО – як замінити голу лампу

Варіанти лампи без модуля

 • Оригінальна лампа без модуля

  Оригінальная лампа PHILIPS LCA3121, що виготовлена сертифікованим виробником (Osram, Philips та ін.), яку необхідно зібрати з вже наявним корпусом, з якого Ви попередньо виймете Вашу стару лампу. Цей варіант не уступає якості оригінальному корпусу та є відмінним у співвідношенні ціни й якості. Його головним недоліком є важчий процес заміни, порівняно з цілим модулем.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z111131OOB
  У наявності
  4 650,62 грн. без ПДВ
 • Сумісна лампа без модуля

  Неоригінальні лампи PHILIPS LCA3121 , виготовляються на заводах за усіма стандартами виробництва оригіналів. Головним розділом є використання більш дешевих видаткових матеріалів, що позитивно позначається на ціні виробу. Цей варіант постачається без монтажного корпуса, тому її необхідно самостійно умістити в Ваш наявний корпус. Можемо порадити Вам його, якщо Ви упевнені в тому, що справитеся із заміною самостійно.

  Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
  Z111180OB
  1-2 тижні
  3 647,99 грн. без ПДВ