NEC
Лампи до проектора NEC MC331X Партномер: NP41LP

Для свого проектор NEC MC331X Ви можете обрати лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників.

  • Ціните свій час? Тоді оберіть лампу з модулем та не витрачайте час на складну заміну.
  • Якщо Ви спритні та впевнені в своїх силах, то можете зекономити та придбати голу лампу без модуля.
  • Звісно ж, оригінальні лампи коштують дорожче, але це безпомилковий вибір для кожного, хто шукає високонадійний продукт за будь-яку ціну.
  • Зазвичай, неоригінальні лампи порівняно дешевші. Саме тому, якщо Ви не женетесь за ідеальною якістю, обертайте цей варіант.
  • Одним з найпопулярніших варіантів є комбінована лампа. Це дуже надійне рішення, яке не вдарить по Вашому гаманцю так, як би це зробив 100% оригінал.

Лампи з модулем для проектора NEC MC331X
Партномер: NP41LP

NEC MC331X Лампа з модулем

Лампу з модулем замінити простіше нікуди

Потрібно лише відкрутити гвинтики, що тримають ламповим модуль, та поміняти місцями старий та новий. На вибір маєте 3 види лампи з модулем - оригінальні, комбінована або сумісна

ВІДЕО – покрокове керівництво по заміні лампи з модулем

Варіанти лампи з модулем

  • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

    Компанії-постачальники проекційної техніки, зазвичай, не займаються продукуванням змінних частин (таких як лампи) до своєї техніки. Для цього існують ліцензовані виробники. які постачають фірмам вже готові колби, які у свій час виробник проектора збирає в оригінальний монтажний модуль та продає під своєю торговою маркою. Цей варіант лампового модуля для NEC MC331X забезпечує високу надійність та якість за найвищу ціну.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z88931OLM
    У наявності
    6 758,69 грн. без ПДВ
  • Комбінований ламповий модуль

    Ви не відчуєте різниці між оригінальним блоком для NEC MC331X та лампою в сумісному модулі. В обох випадках використана так ж сама якісна лампа, виготовлена на оригінальному заводі (Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, Matsushita, Iwasaki HSCR). Різниця лише в заводі на якому проводиться збір голої колби в модуль. У другому випадку, це відбувається не на заводі виробника проектора, тому товар не може постачатись під фірмовим брендом. Радимо цей варіант за його якість, надійність та вигідну ціну.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z117913GLM
    1-2 тижні
    4 163,01 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа у сумісному модулі

    Модуль та колба для NEC MC331X виготовляються за технологією відповідною до виробництва оригіналів, але з використанням більш бюджетних матеріалів, що дозволяє суттєво знизити ціну виробу. Цей варіант також вважається дуже якісним та доступним для будь-якого покупця. На досвіду можна сказати, що звичайний споживач не відрізнить якість проекції оригіналу від неоригіналу.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z117914ML
    1-2 тижні
    3 847,76 грн. без ПДВ

Лампи без модуля для проектора NEC MC331X
Партномер: NP41LP

NEC MC331X Лампа без модуля

Більш складна заміна для досвідчених та вправних

Для заміни лампи без модуля Вам доведеться повністю розібрати старий модуль, а це не так просто, як поміняти вже зібраний модуль. На вибір маємо два види голої лампи – оригінальний чи неоригінальний.

ВІДЕО – наглядна демонстрація процесу заміни лампи без модуля

Варіанти лампи без модуля

  • Оригінальна лампа без модуля

    Гола лампа без корпусу для NEC MC331X є дуже якісною альтернативою оригінальному блоку. Якщо Ви придбали цей варіант, ту колбу буде необхідно умістити до вже наявного корпусу. Оригінал повинен мати на собі маркування Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, Matsushita, Iwasaki HSCR та декілька інших, що підтверджують його фірмовість. Якщо Ви маєте старий корпус о доброму стані та упевнені, що упораєтесь із самостійною заміною, то цей варіант можемо Вам порадити як один з найоптимальніших.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z119170OOB
    1-2 тижні
    3 543,04 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа без модуля

    Гола лампа для NEC MC331X - це колба без монтажного корпусу. Це найдешевший варіант, але це зовсім не означає низьку якість. Виріб виготовляється за технологією, що відповідає виробництву оригіналів, але при використанні більш бюджетних матеріалів, тому й ціна є нижчою. Пропонуємо його покупцям, що впевнені, що самі зможуть замінити голу колбу, чи, якщо ціна між оригіналом та неоригіналом занадто висока.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z119217OB
    1-2 тижні
    3 265,69 грн. без ПДВ