MITSUBISHI
Лампи до проектора MITSUBISHI LX-7300LS Партномер: VLT-XL5950LP (або VLT-XL5900LP, 915D035O20)

Проекційні лампи для MITSUBISHI LX-7300LS запропоновані в декількох варіаціях: лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників.

  • Головна вигода ламп з модулем – це їх проста установка
  • Ви кмітливі та маєте золоті руки? Тоді сміливо обирайте лампу без модуля. На нашому сайті Ви знайдете докладні поради, що допоможуть Вам із самостійною заміною.
  • Звісно ж, оригінальні лампи коштують дорожче, але це безпомилковий вибір для кожного, хто шукає високонадійний продукт за будь-яку ціну.
  • Якщо Ви шукаєте найдешевший варіант та якість проекції для вас не пріоритет, тоді купуйте неоригінальну лампу.
  • Комбінована лампа – це золота середина між оригінальною та сумісною лампами, саме тому вона вважається оптимальним варіантом.

Лампи з модулем для проектора MITSUBISHI LX-7300LS
Партномер: VLT-XL5950LP

MITSUBISHI LX-7300LS Лампа з модулем

Лампу з модулем замінити простіше нікуди

У більшості випадків буде потреба зняти пару гвинтиків та на місто Вашого старого модуля вкласти новопридбаний. Можете обрати з 3 варіантів ламп - оригінальні, комбінована або сумісна

ВІДЕО – заміна лампи з модулем

Варіанти лампи з модулем

  • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

    Оригінальний ламповий модуль для MITSUBISHI LX-7300LS - це повний фірмовий комплект лампи з модулем. Оригінальна колба (Epson, Osram, Ushio, Phoneix, Phillips, Matsushita, Iwasaki), поставляється в збірці з оригінальним модулем від виробника проектора. Це найнадійніший варіант, що не викличне труднощів з інсталяцією та забезпечить максимальну надійність.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z61563OLM
    У наявності
    9 756,22 грн. без ПДВ
  • Комбінований ламповий модуль

    Комбінований ламповий модуль для MITSUBISHI LX-7300LS – це той тип лампи, в якому оригінальна лампа (наприклад від фірми Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio, Matsushita, Iwasaki HSCR), є зібрана з модулем від іншого, ніж фірмового виробника. Рекомендуємо як один з найпопулярніших й найнадійніших варіантів, який можна придбати за вигіднішою ціною, порівняно з оригінальним модулем.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z62972GLM
    1-2 тижні
    6 845,70 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа у сумісному модулі

    Виробництво неоригінальних блоків для MITSUBISHI LX-7300LS відповідає оригіналам. Відмінністю є використання недорогих оригіналів та невикористання фірмових означень виробника проектора, що дозволяє постачати продукт за приємнішою для споживча ціною. У жодному разі не сумнівайтеся в тому, що ламповий модуль не підійде. Є непросто ідентичний з тим, що знаходиться у Вашому проекторі. Радимо цей варіант, якщо різниця між оригіналом та неоригіналом надто висока.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z62973ML
    1-2 тижні
    4 469,53 грн. без ПДВ

Лампи без модуля для проектора MITSUBISHI LX-7300LS
Партномер: VLT-XL5950LP

MITSUBISHI LX-7300LS Лампа без модуля

Інсталяція голої лампи без модуля дещо важче

Інсталяція нової лампи до вже наявного модуля значно складніше, ніж заміна модуля з вже установленою в нього лампою. Оберіть будь-який з двох варіантів лампи без модуля – оригінальний або неоригінальний.

ВІДЕО – заміна лампи без модуля

Варіанти лампи без модуля

  • Оригінальна лампа без модуля

    Оригінальна колба без інсталяційного корпусу для MITSUBISHI LX-7300LS від оригінального виробника (наприклад, таких як Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio, Matsushita, Iwasaki HSCR). Заміна голої лампи - це достатньо кропіткий процес, тому цей варіант радимо придбати тим покупцям, що вже мають досвід самостійної заміни голої колби, або тим, які розуміються на подібних маніпуляціях.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z62975OOB
    1-2 тижні
    6 319,53 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа без модуля

    Сумісна лампа без модуля для MITSUBISHI LX-7300LS це гола колба без монтажного корпусу від Noname виробника. Це найдоступніший варіант, але заміна голої колби - це досить трудомісткий процес. Можемо порадити покупцям, які вже мають досвід самостійної заміни голих колб.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z62974OB
    1-2 тижні
    4 249,92 грн. без ПДВ