EPSON
Лампи до проектора EPSON EMP-S52 Партномер: ELPLP41 (або V13H010L41)

Лампу до свого проектор EPSON EMP-S52 можете обрати між наступними варіантами: лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників.

  • Найменше труднощів із заміною виникне при вибору лампи з модулем.
  • Голу колбу установити в модуль доволі важко, тому перед купівлею переконайтесь, що справитеся з цим самостійно.
  • Оригінальну лампу ми радимо клієнтам, для яких важливі безкомпромісні якість та витривалість.
  • Економніший варіант неоригінальної проекційної лампи не зможе гарантувати Вам максимальну якість та витривалість.
  • Комбінована (або «Diamond») лампа – це саме то, що Вам потрібно, якщо для Вас не важливий фірмовий бренд. Вона забезпечить Вам якість оригіналу, але за більш привабливу ціну.

Покроковий процес заміни знайдете в керівництві до проектора, яке можете скачати за посиланням.

Лампи з модулем для проектора EPSON EMP-S52
Партномер: ELPLP41

EPSON EMP-S52 Лампа з модулем

Будь-хто зможе замінити лампу з модулем

Вам тільки потрібно ослабити декілька гвинтиків, що утримують Ваш ламповий модуль в проекторі. Після цього залишиться замінити старий модуль новим. Оберіть між 3 запропонованими варіантами ламп - комбінована, diamond або сумісна

Докладне ВІДЕО – як поміняти лампу з модулем

Варіанти лампи з модулем

  • Diamond ламповий модуль

    Між оригінальним блоком для EPSON EMP-S52 та блоком Diamond різниця не відчутна. В обох випадках використана оригінальна колба сертифікованого виробництва. Різниця більш дешевого варіанта в тому, що збірка в модуль проводиться не на фірмовому заводі проектора, але на заводі Diamond lamps, що дозволяє постачати товар по більш доступній ціні.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z31156DL
    У наявності
    4 078,19 грн. без ПДВ
  • Комбінований ламповий модуль

    Комбінований ламповий модуль для EPSON EMP-S52 – це той тип лампи, в якому оригінальна лампа (наприклад від фірми Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio, Matsushita, Iwasaki HSCR), є зібрана з модулем від іншого, ніж фірмового виробника. Рекомендуємо як один з найпопулярніших й найнадійніших варіантів, який можна придбати за вигіднішою ціною, порівняно з оригінальним модулем.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z27508GLM
    У наявності
    3 630,59 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа у сумісному модулі

    Noname чи Codalux виробники сумісних лампових модулів для EPSON EMP-S52 насправді виготовляють товари за тією ж самою технологією, що й оригінальні виробники, головна різниця заклечається в тому, що фірмові товари постачаються під брендом виробника, в той час, коли неоригінальні - без будь-якого означення. Неоригінальні модулі є дуже доброю альтернативою до дорожчих варіантів. Вони дозволяють придбати змінну запчастину до проектора, яка не викличе складнощів з заміною за доступною ціною.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z30910ML
    У наявності
    3 187,06 грн. без ПДВ

Лампи без модуля для проектора EPSON EMP-S52
Партномер: ELPLP41

EPSON EMP-S52 Лампа без модуля

Поміняти голу колбу зможе не кожен.

Якщо Ви придбаваєте голу лампу без модуля, то Вам буде необхідно установити її в Ваш модуль самостійно. Це доволі кропіткий процес, що вимагає де-якої уваги та уміння. Ви можете обрати між двома варіантами лампи без модуля – оригінальний або неоригінальний.

Детальне ВІДЕО – як замінити голу лампу

Варіанти лампи без модуля

  • Оригінальна лампа без модуля

    Оригінальная лампа для EPSON EMP-S52, що виготовлена сертифікованим виробником (Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, та ін.), яку необхідно зібрати з вже наявним корпусом, з якого Ви попередньо виймете Вашу стару лампу. Цей варіант не уступає якості оригінальному корпусу та є відмінним у співвідношенні ціни й якості. Його головним недоліком є важчий процес заміни, порівняно з цілим модулем.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z29070OOB
    1-2 тижні
    4 132,32 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа без модуля

    Цей найдоступніший по ціні варіант лампи для EPSON EMP-S52 має вигляд скляної голої колби без монтажного корпусу. Виробництво проходить за зразком та з використанням східних технологій, як і при виробі оригіналів. На ньому але Ви не знайдете жодного маркування оригінального виробника. Заміна лампи без модуля - важчий процес, ніж заміна вже зібраного блоку, тому ми зазвичай радимо його покупцям, які вже мають будь-який досвід із самостійною заміною.

    Артикул товару: Якість проекції:Надійність:
    Z33769OB
    1-2 тижні
    3 123,35 грн. без ПДВ

Подивіться, як замінити лампу в проекторі EPSON

З короткого відео-керівництва Ви дізнаєтесь, як правильно дістати стару лампу з Вашого проектора EPSON та замінити її на нову.

Переглянути відео заміни лампи без модуля

EPSON EMP-S52

О проекторі EPSON EMP-S52

Універсальний проектор EPSON EMP-S52 економить Ваші гроші та час. Функція швидкого включення і виключення приготує пристрій до роботи протягом декількох секунд, а після завершення презентації проектор відразу ж готовий до транспортування. Автоматична корекція трапецієвидного спотворення дозволяє поміщати проектор в будь-якому кутку аудиторії. Крім того проектор оснащений технологією 3LCD з 8 кольоровими режимами.