Лампи до проекторів EPSON

Лампи до проекторів EPSON зроблені за єдиною у своєму роді інноваційною технологією виробництва. завдяки якій 3LCD проектори Epson відтворюють в три рази чіткіше, яскравіше і контрастніше зображення. порівняно з одно-чіпними проекторами.

В нашому каталозі Ви знайдете лампи для всіх серій проекторів Epson. Якщо Вам не вдається знайти потрібний товар, спробуйте до поля пошуку задати загальну назву серії, наприклад: Home cinema, Pro cinema, Brightlink, Powerlite, Moviemate та оберіть відповідний номер моделі.

Лампи Epson позначені артикулами ELPLPхх (де ХХ двозначний номер), або V13H010LХХ (ХХ - є двозначний номер аналогічний попередньому). Найпопулярніші пропозиції – це ELPLP50, ELPLP49, ELPLP54 та ELPLP42. Більшість ламп підходять до різних моделей проекторів, поміж яких найбажанішими вважаються EB-85, EH-TW3200, EB-410W, EB-460.


Виберете модель проектора EPSON , для якого шукаєте змінну лампу


Лампи до проекторів EPSON по товарному номеру лампиВашої моделі проектора немає у нас в пропозиції?


Якщо Ви не знайшли виробника Вашого проектора EPSON в нашій пропозиції, зв'яжіться з нами і ми спробуємо знайти для Вас потрібний товар.

Докладніше об лампах EPSON


Для проекторів Epson пропонуємо великий вибір голих колб і цілих модулей. Для проекторів з двома лампами пропонуємо подвійний модуль. Ціни різняться від 2000 грн. за неорігинал без модуля та 2300 грн. за неоригінальний блок. Оригінальні блоки пронуємо за ціною від 2500 грн.

Останнім часом на ринку часто можна зустіти підробки оригінальних модулів Epson. Якщо Ви отримали оригінальну коробку, кришка якої приліплена до основи фірмовою наклейкою так, щоб не можна було відкрити коробку без її пошкодження, Ви можете бути упевнені в оригінальності лампи. Більш того, зазвичай на європейський ринок Epson поставляє коробки зі срібним голографічним товарним знаком.

Колба Epson

У оригінальному блоці від Epson завжди знаходиться лампа з маркуванням UHE.Повноцінною заміною вважається оригінальна колба від Osram, Philips або Ushio. Якщо Ви віддаєте перевагу одному з вищезгаданих виробників, будь ласка, вкажіть це в примітці к замовленню.

Маркування сумісних колб зазвичай зовсім відсутнє. Інколи зустрічається означення UHR, codalux, APО та інше.

Зазвичай, голі лампи продаються разом ыз конекторами, але інколи буде необхідно використовувати ті, що вже знаходяться в модулі. Будьте уважні при їх приєднанні – ці колби використовують змінний струм, тому не можна міняти конектори місцями.

Більшість ламп для проекторів використовують параболічну форму рефлекторів. Як наслідок – деякі промінці світла не проходять через оптику проектора та потенціал лампи не використовується на повну потужність. Саме тому фірма Epson розробила лампи за інноваційною технологією E-TORL (скорочено The Epson - Twin Optimised Reflection Lamp) з рефлектором еліптичної форми, який краще концентрує промінь світла у правильному напрямі. Більш того, конструкція охолоджування лампи є досконалішою. Саме тому проектори Epson є більш продуктивні, ніж звичайні на цілих 20 %, мають підвищену яскравість, триваліший термін служби й тихішу роботу!

 

Схема спеціальної конструкції ламп Epson


Джерело: epson.com.sg

Лампы для проекторов

Лампи
до проекторів

Лампы для TB

Лампи
до телевизорів

.

Виникли питання?

Відповіді знайдете тут

ВХІД ДО СИСТЕМИ

e-mail:
пароль:
закрити