ACER
Лампи до проектора ACER X1326WH Партномер: MC.JP911.001

Проекційні лампи для ACER X1326WH запропоновані в декількох варіаціях: лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників.

  • Придбайте лампу з модулем, якщо Ви не бажаєте поратися зі складною установкою.
  • Замінити лампу без модуля не так легко. Якщо Ви терплячі, тямущі та вас не лякає кропітка робота, тоді сміливо обирайте цей варіант.
  • Бажаєте отримати 100% надійність та якість проекції – тоді оригінальна лампа – це Ваш вибір.
  • Неоригінальні лампи радимо, як найбільш бюджетний варіант для домашніх проекторів або, якщо для вас низька ціна – це найважливіший критерій.

Лампа з модулем для проектора ACER X1326WH
Партномер: MC.JP911.001

ACER X1326WH Лампа з модулем

Проста заміна для кожного

Вам тільки потрібно ослабити декілька гвинтиків, що утримують Ваш ламповий модуль в проекторі. Після цього залишиться замінити старий модуль новим.

ВІДЕО – інструкція по заміні лампи з модулем

Варіанти лампи з модулем

  • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

    Оригінальна колба для ACER X1326WH від сертифікованого виробника, зібрана до модуля на фірмовому заводі виробника проектора та продається під його торговельною маркою. Колби з заводів, що займаються виготовленням оригінальних ламп прямують до заводів по виготовленню проекторів, де збираються у пластиковий монтажний корпус, щоб забезпечити споживачу найкращу якість та легкий процесу заміни.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z103239OLM
    1-2 тижні
    4 748,64 грн. без ПДВ

Лампи без модуля для проектора ACER X1326WH
Партномер: MC.JP911.001

ACER X1326WH Лампа без модуля

Інсталяція голої лампи без модуля дещо важче

Інсталяція нової лампи до вже наявного модуля значно складніше, ніж заміна модуля з вже установленою в нього лампою. Ми можемо запропонувати Вам на вибір два варіанта голої лампи – оригінальний та неоригінальний.

ВІДЕО – наглядна демонстрація процесу заміни лампи без модуля

Варіанти лампи без модуля

  • Оригінальна лампа без модуля

    Оригінальная лампа для ACER X1326WH, що виготовлена сертифікованим виробником (Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, та ін.), яку необхідно зібрати з вже наявним корпусом, з якого Ви попередньо виймете Вашу стару лампу. Цей варіант не уступає якості оригінальному корпусу та є відмінним у співвідношенні ціни й якості. Його головним недоліком є важчий процес заміни, порівняно з цілим модулем.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z120181OOB
    У наявності
    3 071,95 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа без модуля

    Варіант голої колби без корпусу для ACER X1326WH від NoName виробника має як свої переваги, так і недоліки. Головною перевагою - найнижча ціна із запропонованих варіантів, яка є доступною для будь-якого покупця. Недоліком є складність процесу заміни, який є важчий, ніж у лампи в модулі.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z120210OB
    У наявності
    3 214,63 грн. без ПДВ

Подивіться, як замінити лампу в проекторі ACER

З короткого відео-керівництва Ви дізнаєтесь, як правильно дістати стару лампу з Вашого проектора ACER та замінити її на нову.

Переглянути відео заміни лампи без модуля