ACER
Лампи до проектора ACER 60.J0804.CB2 Партномер: 60.J0804.CB2

Шукаєте лампу проектор ACER 60.J0804.CB2? Пропонуємо Вам лампи з модулем і самостійні колби від оригінальних та альтернативних виробників.

  • Замінити лампу з модулем зможе кожен – це її безсумнівна перевага.
  • Якщо Ви спритні та впевнені в своїх силах, то можете зекономити та придбати голу лампу без модуля.
  • Бажаєте отримати 100% надійність та якість проекції – тоді оригінальна лампа – це Ваш вибір.
  • Технологія виробництва неоригінальних ламп подібна до оригінальних, але важко гарантувати таку ж схожість в їх витривалості та надійності.
  • Комбінована лампа – це золота середина між оригінальною та сумісною лампами, саме тому вона вважається оптимальним варіантом.

Лампи з модулем ACER 60.J0804.CB2
Партномер: 60.J0804.CB2

ACER 60.J0804.CB2 Лампа з модулем

Будь-хто зможе замінити лампу з модулем

Вам тільки потрібно ослабити декілька гвинтиків, що утримують Ваш ламповий модуль в проекторі. Після цього залишиться замінити старий модуль новим. На вибір маєте 2 види лампи з модулем - оригінальні або комбінована

Докладне ВІДЕО – як поміняти лампу з модулем

Варіанти лампи з модулем

  • Оригінальна лампа в оригінальному модулі

    Це найдорожчий варіант ACER 60.J0804.CB2 від оригінального виробника проекційних ламп, що збирається у модуль на фірмовому заводі виробника проектора, де проводиться його додаткове тестування. Це гарантовано висока якість за найвищою ціною.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z94967OLM
    У наявності
    4 668,31 грн. без ПДВ
  • Комбінований ламповий модуль

    Колба ACER 60.J0804.CB2, що зроблена на фірмовому заводі по виробництву ламп (таких як Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, Matsushita, Iwasaki HSCR), зібрана в модуль на відповідному заводі по виробництву модулів. Цей тип є дуже популярним серед замовників, бо пропонує високу якість, а завдяки нефірмовій збірці має доступнішу ціну.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z94955GLM
    1-2 тижні
    5 070,27 грн. без ПДВ

Лампи без модуля ACER 60.J0804.CB2
Партномер: 60.J0804.CB2

ACER 60.J0804.CB2 Лампа без модуля

Кропітка заміна лампи без модуля підходить спритним користувачам

Якщо Ви придбаваєте голу лампу без модуля, то Вам буде необхідно установити її в Ваш модуль самостійно. Це доволі кропіткий процес, що вимагає де-якої уваги та уміння. У нас запропоновано два варіанта лампи без модуля – оригінальний і неоригінальний.

ВІДЕО – інструкція заміни голої колби

Варіанти лампи без модуля

  • Оригінальна лампа без модуля

    Гола лампа без корпусу ACER 60.J0804.CB2 є дуже якісною альтернативою оригінальному блоку. Якщо Ви придбали цей варіант, ту колбу буде необхідно умістити до вже наявного корпусу. Оригінал повинен мати на собі маркування Osram P-VIP, Philips UHP, Ushio NSH, Matsushita, Iwasaki HSCR та декілька інших, що підтверджують його фірмовість. Якщо Ви маєте старий корпус о доброму стані та упевнені, що упораєтесь із самостійною заміною, то цей варіант можемо Вам порадити як один з найоптимальніших.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z94966OOB
    У наявності
    4 309,76 грн. без ПДВ
  • Сумісна лампа без модуля

    Цей найдоступніший по ціні варіант лампи ACER 60.J0804.CB2 має вигляд скляної голої колби без монтажного корпусу. Виробництво проходить за зразком та з використанням східних технологій, як і при виробі оригіналів. На ньому але Ви не знайдете жодного маркування оригінального виробника. Заміна лампи без модуля - важчий процес, ніж заміна вже зібраного блоку, тому ми зазвичай радимо його покупцям, які вже мають будь-який досвід із самостійною заміною.

    Артикул товару:Якість проекції:Надійність:
    Z94987OB
    У наявності
    3 214,63 грн. без ПДВ

Подивіться, як замінити лампу в проекторі ACER

З короткого відео-керівництва Ви дізнаєтесь, як правильно дістати стару лампу з Вашого проектора ACER та замінити її на нову.

Переглянути відео заміни лампи без модуля