Лампи до проекторів

Ви не впевнені, яка саме лампа підходить до Вашого проектора? Спочатку відшукайте бренд Вашого проектора та, після цього, оберіть потрібну модель. Лампа для проектора – це не дешеве задоволення, саме тому ми даємо Вам можливість обрати. Майже усі проекційні лампи запропоновані в декількох варіантах, поміж них кожен знайде для себе найкращий. Запропоновані варіанти відрізняються ціною, надійністю, якістю проекції та складністю заміни. Докладніше дивіться внизу сторінки.

Якщо Ви не упевнені, чи справитесь із заміною самостійно, перегляньте нашу відео-інструкцію.

Пропонуємо лампи до проекторів наступних брендів

Усі бренди

Не знайшли бренд Вашого проектора?

Якщо в казалозі немає лампи до Вашої моделі проектора, зв'яжіться з нами, та ми спробуємо знайти для Вас лампу в найкоротший строк.

Перегляньте відео процесу заміни лампи в проекторі

Перша відео-інструкція представляє покроковий процес заміни лампового модуля в проекторі.

Друге відео демонструє більш кропіткий процес заміни голої лампи в модулі, про випадок, якщо Ви вирішите придбати цей варіант.

Лампи до проекторів пропонуємо в декількох комбінаціях, зокрема:

Лампи до проекторів в модулі

 • Оригінальний ламповий модуль
  Оригінальна лампа в оригінальному модулі є найнадійнішим, але, зазвичай, найдорожчим варіантом. Процес заміни не спричинить труднощів.
 • Комбінований ламповий модуль
  Оригінальна лампа, поміщена в неоригінальний модуль, в якості не уступає оригінальному ламповому модулю, при цьому її можливо придбати за кращу ціну. Завдяки тому, що лампа вже поміщена в корпус, процес заміни буде дуже простим.
 • Неоригінальний (сумісний) ламповий модуль
  Недорога альтернатива оригінальним варіантам, що, тем не менш, є доволі надійним рішенням. Заміна цієї лампи дуже проста тому що лампа вже знаходиться в модулі.

Лампи до проекторів без модуля

 • Оригінальна лампа без модуля
  Відмінна якість і низька ціна – ось її головні переваги.
  Але маємо зауважити, що заміна лампи без модуля складніша, а неправильна маніпуляція може скоротити термін її експлуатації.
 • Неоригінальна лампа без модуля
  Гола сумісна лампа – це найдешевший з можливих варіантів, у якого неможливо на 100% гарантувати якість схожу з оригіналом.
  Заміна лампи без модуля – це більш трудомісткий процес, недостатньо клопітлива маніпуляція з лампою може призвести до скорочення терміну її експлуатації.
Докладнішу інформацію о запропонованих варіантах знайдете в статті: В чому головні відмінності ламп? Яку обрати?