В якому випадку можна замовляти лампу без модуля?

Через високу вартість ламп з модулем, деякі покупці обирають голу колбу, тобто лампу без монтажного корпусу, і самостійно встановлюють її в модуль, замість старої, що вже відпрацювала свій строк. Проте, це не зовсім простий процес, що вимагає певної вправності. До нової лампи не можна доторкатися голими руками, тому маніпулювати з нею потрібно виключно в рукавичках. В процесі заміни можуть виникнути і деякі труднощі - наприклад, якщо з’єднувачі дуже міцно тримаються на старій лампі, їх необхідно відщепнути (наприклад, кусачками), а потім приєднати до них спеціальну металеву зачіпку. Саме тому ми радимо купувати лампу без модуля технікам, працівникам сервісу або клієнтам, яким знайомі подібні маніпуляції.

Чому перед замовленням лампи варто розібрати старий модуль?

Перед тим, як замовити голу колбу, дуже радимо вам дістати з проектора і розібрати Ваш старий модуль. На це є відразу декілька причин:
  1. Ви побачите, на скільки важко Вам буде установити нову лампу без модуля. Спробуйте не лише розібрати модуль, але і правильно скласти його. В той самий час Ви дізнаєтеся, чи не буде раптом необхідно відщепнути з’єднувач від зачіпки на лампі – у тому випадку, якщо з’єднувач дуже міцно приєднаний до лампи, та він не тримається лише на знімним гвинті. Якщо це так, то ви зможете одразу ж в примітці к замовленню вказати, що Вам знадобитися додаткова зачіпка і ми надішлемо її Вам разом з лампою. Деякі лампи для приєднання з’єднувачів замість зачіпки використовують спеціальну сполучну гільзу.
  2. Розібравши старий модуль, Ви зрозумієте, наскільки він зношений і чи може бути використаний повторно. Для цього на модулі не повинно бути наступних ознак:
    • на з’єднувачах є іржа,
    • модуль в якомусь місці розплавлений,
    • лампа в модулі не тримається достатньо міцно,
    • модуль покритий шаром пилу, який не можливо усунути.
Якщо Ви виявите деякі з вищезгаданих ознак, неодмінно замовте лампу в модулі. Те ж саме порадимо Вам у тому випадку, якщо Ви сумніваєтеся, що впораєтеся з самостійною заміною голої лампи. Лампа в модулі заощадить Ваш час і нерви.

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ