FAQ - Відповіді на найчастійші питання

 1. Можу я сам забрати замовлений товар?

  Наш головний офіс та склад розташовані в місті Прага. Наше представництво на Україні розташовано в місті Кам’янське, де, за попередньою домовленістю можливо самостійно забрати товар. Терміни доставки до пункту видачі в м. Кам’янське: від 4-6 днів (для ламп у наявності), або 1-2 тижнів (для ламп під замовлення).

 2. Чи актуальна інформація о цінах та доступності товару на сайті?

  Так, ми обновляємо інформацію щодо доступності та цін товару щодня. Лише у дуже рідких випадках може статись, що протягом дня була продана остання одиниця товару та система не встигла актуалізуватись, нажаль, у такому випадку оператор також не побачить зміну. Але не турбуйтеся, ми впевнені, що в будь-якому випадку, ми з вами знайдеме спільне рішення.

 3. Можлива оплата безготівкою? Доставка Новою поштою?

  Так, звичайно ми пропонуємо оплату на рахунок приватного підприємця. Рахунок відправляється на Ваш e-mail після оформлення замовлення. Ми не платники ПДВ. Також, ми пропонуємо спеціальні умови для бюджетних організацій. Товар доставляємо Новою поштою чи іншим перевізником за домовленістю. 

 4. Як зробити замовлення?

  Замовлення по телефону не приймаються. Ви можете зробити замовлення додавши товар до кошику, виповнити Ваші дані та відправити замовлення. Зверніть увагу, що після успішного замовлення Ви повинні отримати підтвердження на вказану електронну адресу. Також Ви можете відправити на нашу електронну адресу info@proektory-lampy.com.ua наступні дані:

  • ім'я, прізвище і телефонний номер покупця,
  • адресу для виставляння рахунку (для фірми - з назвою фірми, ІПН, ЄРДПОУ),
  • адресу для доставки (у випадку, якщо відрізняється від адреси для виставляння рахунку),
  • вибраний спосіб оплати та доставки,
  • детальну інформацію про товар (виробника і модель проектора, продуктове число), його ціну і бажану кількість. Після цього Ви отримаєте підтвердження про проведення замовлення з подальшими інструкціями.
 5. Як провести зміни у вже відправленому замовленні?

  Якщо Ви хочете змінити замовлений товар, його кількість, спосіб оплати або інформацію о Вас, будь ласка, не робіть нове замовлення. Просто зателефонуйте нам, напишіть до швидкого чату або на електронну пошту із вказанням необхідних змін.

 6. Скільки коштує доставка?

  Вартість доставки вираховується за тарифами Нової пошти, чи іншого узгодженого перевізника. Інформація для розрахування орієнтовної ціни доставки:

  • Місто-відправник: Кам’янське
  • Відправка з відділення Нової пошти
  • Фактична вага однієї лампи - до 0,5 кг
  • Приблизні габарити: 15х15х20
  • Оголошена вартість: ціна лампи.
 7. Коли я отримаю товар?

  Строк доставки при наявності товару на складі складає 4-6 робочі дні. Якщо товару немає у наявності, то він замовляється на склад та відправляється протягом 1-2 тижнів. За бажанням, доставка можлива і в інші країни - зв'яжіться з нами за більш детальною інформацією.

 8. Чому не можна зробити замовлення по телефону?

  Унаслідок необхідності строгого дотримання правильності Ваших даних на посилці із замовленням (ПІП, адреса) є потрібна письмова форма. За допомогою телефону забезпечити 100% коректність неможливо, саме тому необхідно оформляти замовлення на сайті або через e-mail.

 9. Як я можу сплатити замовлений товар?

  Ми надаємо наступні можливості оплати:

  • оплата на карту Приватбанку
  • безготівкова оплата на розрахунковий рахунок.
  • післяплата для бюджетних організацій
  • оплата при отриманні

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ