Чому у вашому магазині стільки типів ламп?

Сумісні Ми можемо запропонувати вам відразу 7 варіантів ламп для вашого проектора або проекційного телевізора. Найдорожчі оригінальні лампові модулі виготовляються прямо виробниками проектора. Дуже часто замовлення такої лампи робиться на підставі замовлення покупця, тому їх доступність може бути довше звичайної. Для цього ми пропонуємо вигідніші, але не менш якісні альтернативні варіанти ламп та лампових моделей, які допоможуть Вам заощадити Ваш час і гроші. Поміж запропонованих ламп Ви знайдете:
  • Оригінальні лампи з оригінальним модулем – це вищезгадані фірмові лампи від виробника проектора - найнадійніші та найдорожчі.
  • Подвійні оригінальні лампи в оригінальних модулях – це набір з двох оригінальних модулів, призначених для потужних проекторів, що використовують відразу дві лампи.
  • Складені або комбіновані модуліце оригінальні лампи, установленні в модуль нефірмового виробника.
  • Комбіновані модулі фірми «Diamond Lamps» – це якісна комбінація оригінальної лампи, поміщеної в модуль фірми «Diamond lamps». Найчастіше в них використовуються лампи від «Philips» або «Osram».
  • Сумісні (неоригінальні) лампи в сумісному модулі – це більш дешевий варіант лампових модулів, вироблених на нефірмових заводах. Їх якість не мусить відповідати оригіналу, але їх головною перевагою є цінова доступність.
  • Оригінальні лампи без модуля – це якісні голі колби без пластикового монтажного корпусу, що поставляються фірмовими виробниками ламп для проекторів.
  • Сумісні (неоригінальні) лампи без модуля – це голі колби від неоригінального виробника ламп, які за якістю часто поступаються оригінальним варіантам.
Детальніше читайте в статті В чому основні відмінності ламп? Яку обрати?  

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ