Чому лампи до проекторів такі дорогі?

Тільки той проектор, що надає натуральну й стійку гамму кольорів, високе розширення, оптимальні яскравість і контраст, забезпечить Вам відмінну картинку. Для цього йому необхідне потужне і високоякісне джерело світла.

Ртутні лампи зарекомендували себе найкращім чином

У наш час, проектори використовують лампи, до складу яких входять суміші з газів з робочим тиском до 250 атмосфер і внутрішньою температурою до 1300 градусів Цельсія. Такі лампи, при стандартній напрузі 120-300 Ватів, досягають відносно довгого строку служби та забезпечують стабільну роботу на протязі усього періоду експлуатації.

Для досягнення найкращих параметрів, при виробництві ламп використовуються спеціальні технології та дороге обладнання, що, звичайно, не може не позначитися на фінальній ціні продукту. Якщо вас цікавить технологія виробництва ламп, то радимо Вам ознайомитись зі статтею про технологію E-TORL «Epson UHE».

Де виготовляються лампи для проекторів?

Необхідно позначити, що виробники проекторів (зазвичай) не займаються виготовленням безпосередньо проекційних ламп, але закуповують їх у інших постачальників. У наш час існує лише декілька офіційних виробників оригінальних ламп для проекторів: «Iwasaki» (HSCR), «Osram» (P-VIP), «Matsushita/Panasonic» (HS), «Philips» (UHP), «Phoenix» (SHP), «Ushio» (NSH) та «Epson» (UHE).

Таким чином, подовжується мережа постачальників між виробником лампи і кінцевим споживачем, що істотно впливає на кінцеву ціну лампового модуля. Саме тому у нас в магазині, окрім оригінальних лампових модулів (найдорожчих, але і найнадійніших) Ви знайдете також альтернативні варіанти ламп, які дозволять Вам істотно заощадити на купівлі. Серед них, наприклад, сумісні і комбіновані модулі, а також голі лампи.

Обережно, підробка!

Через високу вартість оригінальних ламп, останнім часом на ринку усе частіше з'являються так звані «counterfeit» (підробки) ламп. Вони позиціонуються як аналог оригінального лампового модуля, проте, замість оригінальної лампи, призначеної для продажу на ринок з запасними частинами (наприклад, від «Philips») в них часто знаходяться дешеві копії від безіменного виробника. Якщо ці модулі містять оригінальну якісну лампу, від одного з вище згаданих виробників, то вони мають продаватися як складені (комбіновані) лампові модулі. У тому випадку, якщо в них поміщена безіменна (неоригінальна) лампа, то їх назва – це неоригінальні лампові модулі.

Нажаль, такі підробки продаються під виглядом оригіналів та, окрім того, часто поміщаються в репліки фірмових упаковок з однією метою – збити покупця з пантелику. Фальсифікатори, що виробляють підроблені лампи для проекторів і дистриб'ютори цих ламп не лише порушують закон, але й завдають збитки надійним компаніям та своїм клієнтам, яких вони вводять в оману і продають їм фальсифікований продукт за завищену ціну.

У нашому інтернет-магазині Ви такі лампи не знайдете. Ми поважаємо наших клієнтів і бажаємо, щоб вони поверталися до нас знову і знову. Проте, є треба зауважити, що в мережі інтернет Ви знайдете безліч пропозицій уявних оригіналів, які легко ідентифікуються за підозріло низькою ціною, що не відповідає вартості оригінальних лампових модулів.

Тепер Ви знаєте о лампах все необхідне. Залишається лише обрати відповідний варіант.

Блискавичний шукач ламп

Знайди лампу за два кліки

Лампи до проекторів

Лампи до ТВ